Poznaj nasze realizacje
Przygotowujemy szkolenia dedykowane, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta czy organizacji.
Wybrane realizacje
Listopad 2021 | Szkolenie Zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji WWW, zostało zrealizowane w ramach projektu „Cyber Rapid Reaction Team and Mutual Assistance in Cyber Security” (PESCO CRRT). W szkoleniu stacjonarnym wzięli udział oficerowie z Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, oraz przedstawiciele innych krajów (Chorwacji, Estonii, Holandii, Litwy oraz Rumunii), którzy znajdują się w składzie CRRT.
2022 | Seria ośmiu zaawansowanych szkoleń w oparciu o system i formułę Cyber Range oraz nasze autorskie laboratoria. Pozwalających na realizację autentycznych scenariuszy treningowych i zdobywanie doświadczenia oraz na wyciąganie wniosków z popełnianych błędów.
2021 & 2022 | Dla jednej z największych polskich uczelni (TOP1/TOP2), Uniwersytetu Warszawskiego, przeprowadzenie cyklu szkoleń z ponad 15 tematów z zakresu kształcenia w szkole wyższej pomagając kilkuset jej dydaktykom w rozwinięciu swoich umiejętności z zakresu projektowania i ewaluacji kształcenia, metod dydaktycznych i aktywizacji studentów, pracy z trudnymi studentami, motywacji i odpowiadania na potrzeby Generacji Z oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi dydaktycznych.
2020 & 2022 | Przeprowadzenie dla dydaktyków uczelni serii ośmiu certyfikowanych warsztatów praktycznych z zakresu wykorzystania metody Problem-based learning w dydaktyce akademickiej
2021 | Seria szkoleń dla studentów z zakresu projektowania użytecznych oraz innowacyjnych produktów i usług metodą Design Thinking
2021 & 2022 | Dostarczenie autoryzowanych szkoleń SANS Institute (łącznie 12 szkoleń) dla pracowników NASK
2022 | Seria wysoce zaawansowanych szkoleń informatycznych z zakresu bezpieczeństwa sieci, testów penetracyjnych, reverse-engineering malware, reagowania na incydenty, automatyzacji testów funkcjonalnych czy administracji i analizy danych w Splunk.
2019-2022 | Seria szkoleń zrealizowanych dla studentów informatyki:
- - Bezpieczeństwo systemów mobilnych
- - Zagadnienia bezpieczeństwa w systemie Linux
- - Zagadnienia bezpieczeństwa w systemie Windows
- - Programowanie w chmurze
- - Projektowanie stron www na urządzenia mobilne
- - Programowanie zaawansowane na platformę Android
2019-2022 | Seria szkoleń dla dydaktyków Politechniki, m.in. z zakresu:
- - Projektowania efektywnych prezentacji multimedialnych
- - Technik IT w dydaktyce
- - Wizualizacji i Prezentacji – graficznego przedstawiania danych
- - Coachingowego stylu zarządzania
- - Nowoczesnych technik i metod nauczania
2023 | Szkolenie w formie zdalnej pn. Inżynieria finansowa w kontekście przestępstw o charakterze ekonomicznym przeprowadził zespół ekspertów - dr hab. Paweł Mielcarz oraz dr Paulina Pawluczuk-Bućko
2022 | Szkolenie pn. Wykorzystywanie baz grafowych w analizie kryminalnej zostało przeprowadzone przez dr Michała Wyszomirskiego dla kilkudziesięciu polskich oraz zagranicznych ekspertów Biura
2021 | 5 kursów e-learningowych z zakresu cyberbezpieczeństwa:
- - Bezpieczeństwo systemu Linux
- - Bezpieczeństwo systemu Windows
- - Podstawowe badanie penetracyjne
- - Akademia Bezpieczeństwa
- - Ekspert Bezpieczeństwa OSSTMM
W ramach jednej z pierwszych usług realizowanych na rzecz CZC opracowaliśmy serię autorskich kursów e-learningowych wideo (łącznie +100 h nauki), wykorzystywanych obecnie do wewnętrznego szkolenia żołnierzy oraz oficerów na różnych poziomach zaawansowania, od początkujących administratorów systemów po wysoce wyspecjalizowanych ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa.
2019 & 2020 | Seria praktycznych warsztatów dla pracowników dydaktycznych i naukowych Politechniki z zakresu zarządzania informacją dla nauczycieli akademickich (w tym technik OSINT i innych narzędzi wyszukiwania informacji, metod i narzędzi komunikacji, prezentowania oraz dystrybucji informacji)